Benefiční koncert pro Víteček

Ve středu 25. července se v centru Mariánských Lázní uskutečnila jedna speciální akce. Benefiční koncert pro středisko Víteček z Černošína.

Středisko Víteček je jediné zařízení svého druhu, které se stará o handicapované děti a dospělé z karlovarského a plzeňského kraje. Po 18 letech provozu mu však tenhle rok hrozí zánik, protože se dostalo do finančně složité situace.

Proto se domluvila parta lidí z Mariánských Lázní a Stříbra, oslovili několik kapel a interpretů a uspořádali tuhle akci. Na koncertě, který začal už v odpoledních hodinách a skončil těsně před desátou večerní postupně vystoupili: herec a hudebník Petr Batěk, interpret Hynek Tomm, z dalekých Košic přijel akci podpořit jeden z nejznámějších interpretů zpěváka Freddieho Mercuryho Peter Pačut. Ve večerních hodinách pak akci svým vystoupením symbolicky uzavřeli 2 kapely. Každá za jeden z regionů, kterým středisko Víteček poskytuje svojí službu. Mariánskolázeňská Bourbongrass a tachovští Guitar Illussions. Všichni vystupující zahráli bez honoráře.

Celý výtěžek z dobrovolných příspěvků návštěvníků téhle akce ve výši 28000 korun byl pak předán přímo na místě do rukou odpovědného zástupce střediska Víteček.

Během akce se navíc povedlo domluvit dalších 18000 korun, které věnovali lidé a firmy přímo na transparentní účet střediska Víteček.

Příspět můžete i Vy!

Pošlete libovolnou částku 💰 přímo na transparentní účet přímo sem: 4902282359/0800

Rekyl Elektro