Divadlo Podkova odehrálo úspěšnou premiéru

Dne 29.7.2017 se na přírodní scéně v údolí řeky Mže v Pavlovicích-Josefově Huti ukázalo v tom nejlepším světle Divadlo Podkova, které poprvé představilo hru s názvem „2v1“. Že nevíte, co si pod názvem představit?

Ostatně, to asi nikdo. A co takhle rodinný pohřeb, jen s takovou „malou“ zápletkou?

Inscenace byla inspirována britským filmem „Horší než smrt“ a finální podobu pro tento divadelní soubor připravil a přepracoval režisér Michal Pavlík. Tato černá komedie rozhodně nenechala bránice více než 200 diváků v klidu a smích publika obohacoval atmosféru od začátku až do konce představení. Úctyhodné je, že herci na scéně secvičují pouze týden před premiérou. Hrají každý rok jen v létě a pouze 2 představení- odpolední premiéru v sobotu a večerní derniéru ve středu. Soubor také oslaví příští rok už své 20. výročí.

Tuto černou komedii o jednom rodinném pohřbu hrají absolventi herectví a tance na Pražské konzervatoři Jaroslav Blažek, Vojtěch Hrabák a Evžen Bočkor, v dalších rolích Viktorie Rečková, Lucie Kracíková, David Kopl a Tomáš Kodet. Vede Michal Rejžo Pavlík.

 Pokud jste nestihli premiéru, nezoufejte! Již zítra, tedy 1.8.2017 můžete ve 20:30 hodin přírodní scénu v Pavlovicích-Josefově Huti navštívit a užít si se sympatickým Divadlem Podkova jejich letošní derniéru.

Více informací o Divadle Podkova zde: http://www.divadlopodkova.estranky.cz/

Rekyl Elektro