Svatba Jakuba Horáka

Mariánské Lázně mají za sebou rušný víkend. Kromě festivalu Čajokrásno a přehlídky historických vozidel možná některé návštěvníky okouzlily tóny rytmického šansónu, které se v neděli odpoledne nesly mariánskolázeňskými parky. Tentokrát však nešlo o akci veřejnou, nýbrž soukromou – v Mariánských Lázních se ženil publicista, marketér a internetová celebrita Jakub Horák. 
Obřad se odehrál v okouzlujícím prostředí přírodní rezervace Kladská, k oslavě se společnost přesunula na prosluněnou terasu hotelu Villa Patriot. Novomanželům svědčil známý zpěvák Daniel Landa, který pozvané i kolemjdoucí potěšil krátkým akustickým vystoupením. 
Místo konání si novomanželé nevybrali bez důvodu. Novopečená paní Horáková z Mariánských Lázní pochází, náhodou není ani to, že roli oddávajícího zastal starosta Petr Třešňák. Piráti (nejen) z Mariánských Lázní totiž s Horákem dlouhodobě spolupracují v rámci předvolební kampaně. 
Jak krásná nevěsta byla, si můžete prohlédnout na fotografiích, pořízených panem starostou jen pár minut po obřadu. Novomanželům gratulujeme a přejeme do společného života mnoho štěstí!
 
Fotografie a videa naleznete na facebookovém profilu Jakuba Horáka.
Rekyl Elektro