Radnice

O Mariánské Lázně byl vždy a stále je v zahraničí značný zájem. Ten je však třeba cíleně podporovat a dále rozvíjet. K tomu slouží i partnerství s řadou měst po celé Evropě.

Otázky pro “Jedničky” našich komunálních kandidátek byly právě odeslány. Jaké otázky jsme jim položili?

I v Mariánských Lázních se od září rozjíždí celorepublikově rozšířená služba Senior taxi. Automobil je již připraven k provozu a čeká jen na schválení provozních pravidel na zastupitelstvu města, které se koná 11.9.2018.

Zajímá vás, kdo letos kandiduje v Mariánských Lázních? Seznamy všech kandidátů letošních komunálních voleb do zastupitelsva města naleznete zde v našem článku.

V pátek 22.6. zástupci města převzali dva nové elektromobily KIA Soul EV. Radnice v Mariánských Lázních při obnově vozového parku chtěla v maximální míře využít dotační tituly.

Nabídku stát se pár měsíců před volbami již třetím starostou Mariánských Lázní v tomto volebním období Martin Kalina (Piráti) nejprve zvažoval. Nyní by rád ve své práci pokračoval a v nastávajících komunálních volbách dovedl Piráty co nejvýše. Jak vidí šance strany napříč republikou? Vyjádřil se také ke změnám systému parkování ve městě a přiblížil řadu dalších plánovaných projektů.

  • 1
  • 2
Rekyl Elektro