Sport

Tým Mariánských Lázní nastoupil 28.10. ve 14:30 ma domácím hřišti proti celku Březové v roli favorita. Zatímco celek domácích v posledních dvou zápasech vždy naplno bodoval, soupeř z posledních 2 zápasů vybojoval jediný bod. To bylo příčinou toho, že k zápasu nastupovali domácí z aktuálně 5. Místa tabulky. Tým Březové se nicméně nacházel jen o jediný bod a jednu pozici za Mariánskolázenskými.

Drtivých dvaapadesát procent hlasujících čtenářů Sport.cz rozhodlo. O nejhezčí gól třetího říjnového víkendu se postaral Vladimír Kafka. Devětadvacetiletý obránce FC Viktoria Mariánské Lázně se blýskl v divizi A a je třetím uchazečem o říjnový Fortuna Gól snů.

V sobotu 14.10. se již po osmé v Mariánských Lázních uskutečnil galavečer bojových sportů "Noc boje". V letošním roce bylo hlavním cílem představit zápasníky z Mariánských Lázní a okolí, proto se představili bojovníci např. z Karlových Varů, Chebu, Aše, Plzně, nebo z Tachova. Jak jsme měli možnost se přesvědčit, bojové sporty rozhodně nejsou jen a pouze mužskou záležitostí, představilo se zde i několik žen, které hned po vstupu do ringu zapomněly, co je to strach a bolest, a předvedly neskutečné výkony. 

„Do budoucna bychom se chtěli držet středu, pokud by to šlo výš, tak určitě. Pro tuto sezonu budu spokojen, když se zachráníme. Nehráli jsme soutěž dost dlouho a je třeba na to koukat střízlivě, byť kluci jsou dnes jiná váhová a silová kategorie. Chtěli bychom se v soutěži zabydlet,“ říká Roman Gezo, hlavní trenér a předseda BK Mariánské Lázně

  • 1
  • 2
Rekyl Elektro