• Aktuality
  • Sport
  • NOC BOJE 2017- 8.ročník splnil očekávání a sklidil velký úspěch

NOC BOJE 2017- 8.ročník splnil očekávání a sklidil velký úspěch

V sobotu 14.10. se již po osmé v Mariánských Lázních uskutečnil galavečer bojových sportů "Noc boje". V letošním roce bylo hlavním cílem představit zápasníky z Mariánských Lázní a okolí, proto se představili bojovníci např. z Karlových Varů, Chebu, Aše, Plzně, nebo z Tachova. Jak jsme měli možnost se přesvědčit, bojové sporty rozhodně nejsou jen a pouze mužskou záležitostí, představilo se zde i několik žen, které hned po vstupu do ringu zapomněly, co je to strach a bolest, a předvedly neskutečné výkony. 
 https://www.mlmag.cz/images/user/Misa/2017/noc_boje_2.jpg
Uskutečnilo se celkem 10 zápasů ve stylech K-1 (kick box + jeden úder kolenem), Thai box (Muay Thai, vše z boje v postoji) a MMA. Za domácí klub nastoupili 4 zápasníci. Z K-1 byl asi nejzajímavější zápas Pavla Wolfa, ten patří mezi naše nejlepší juniory. V 10. zápase se představil Lukáš Šimek, který zápas také vyhrál, a se kterým jsme si pro vás připravili krátký rozhovor. 

https://www.mlmag.cz/images/user/Misa/2017/noc_boje_1_kopie.jpg

Lukáši býváte nervózní, když vcházíte do ringu?
"Vždy bývám nervózní, protože mi na tom záleží a jdu tam za vítězstvím. Myslím si, že kdo není nervózní, tak potom do zápasu nemůže dát všechno."
Jak byste zhodnotil dnešní den?
"Dnešní den byl krásný, krásně jsem se vyspal, mohl jsem se dokonce i nasnídat, protože jsem měl ze včerejška udělanou váhu, takže jsem si dal banán. Měl jsem spoustu energie, venku bylo krásně, a zápas vyšel vítězně, takže dnešek je perfektní!"
A jak vnímáte bolest, když Vám někdo při zápase uštědří ránu?
"Při zápase vůbec nic necítím. Když zápasím, jsem v takovém rauši, a necítím nic, vždy až den po zápase, když se probudím."
Lukášovi ještě jednou moc gratulujeme, stejně jako všem zápasníkům a děkujeme za poskytnutí rozhovoru. 
Tato akce je každý rok velmi oblíbená a o diváky rozhodně není nouze. Stadion byl opět plný k prasknutí a to je pro galavečer "Noc boje" a pro pořadatele určitě zaslouženou odměnou. Co zbývá dodat? Těšíme se na 9.ročník této akce!

Za spolupráci děkuji Kristýně Šmejdové a Davidu Fialovi

 https://www.mlmag.cz/images/user/Misa/2017/noc_boje_3.jpg

 

 Více fotografií naleznete v přiloženém albu : 

https://photos.app.goo.gl/kgdkQDSUpm9J8pp83

Rekyl Elektro