• Aktuality
  • Zprávy
  • Brilantní nápad, jak pomoci druhým a mít z toho víc, než jen dobrý pocit.

Brilantní nápad, jak pomoci druhým a mít z toho víc, než jen dobrý pocit.

Hromada zajímavých odměn, které čekají jenom na Vás. Pomoc těm, kteří to potřebují. Neotřelá reklama pro firmy a podnikatele. A dohromady spousta peněz, které půjdou na dobrou věc.

To je reklamní kampaň, kterou vymyslela a udělala jedna mariánskolázeňská parta lidí pro středisko Víteček, které pomáhá postiženým dětem a jejich rodinám z karlovarského a plzeňského regionu.

Jak nám k tomu řekl jeden ze spoluautorů kampaně Martin Sasko:” Po úspěšném benefičním koncertu pro středisko Víteček, který jsme pomohli uspořádat 25. července, jsme chtěli ještě víc pomoct dobré věci. Zároveň do toho zapojit lidi i firmy tak, aby z toho měli nejen dobrý pocit, ale tentokrát ještě něco navíc.”

Autoři vymysleli a v krátké době zprovoznili kampaň na internetovém portále HitHit.com, která v sobě spojuje několik zajímavých věcí dohromady. “Hlavní myšlenka je naprosto jednoduchá”, říká spoluautor kampaně Martin Sasko. “Vy pomůžete a zároveň dostanete za Vaši pomoc odměnu. Když se podíváte na kampaň, zjistíte, že si můžete zakoupit nějakou odměnu: zboží nebo službu. A peníze, které utratíte za ně utratíte, dostane středisko Víteček.

Odměny do kampaně věnovala spousta firem a podnikatelů z Mar. Lázní a okolí. Takže tahle kampaň stojí na tom, že všichni zúčastnění jsou spokojeni.

Lidé, kteří pošlou své peníze na dobrou věc, jsou za to odměněni. Firmy a podnikatelé, kteří věnují odměny, dají o sobě vědět potenciálním zákazníkům. A středisko Víteček, pro které jsme tuhle kampaň udělali, dostane potřebné peníze.”

A co za odměny najdete v téhle speciální charitativní kampani, když se rozhodnete přispět na dobrou věc?

“Najdete tady třeba vouchery na báječnou večeři do Rybí restaurace U Pidly v ML, kuchařské knihy plné receptů a on-line kurzy propagátorky zdravého životního stylu Andrey Saskové (VařímeSrdcem.cz), poukazy do pivních lázní pivovaru Chodovar, volné vstupenky do solné jeskyně, relaxační pobyty do hotelů v ML, a dokonce i takovou zajímavost jakou je vystoupení kapely na Vaší firemní párty, večírku nebo svatbě,” dodává spoluautor kampaně.

Pokud si budete chtít v téhle jedinečné charitativní kampani vybrat svojí odměnu i Vy a zároveň tím přispět středisku Víteček, pospěšte si, ať se na Vás dostane, protože počet cen je omezen množstvím a kampaň běží jen do 31. srpna 2018.

Nejkratší cesta vede tudy >>> https://www.hithit.com/cs/project/5146/vratme-usmev-viteckovi-pomoc-pro-detske-centrum

Jestli jste majitelem firmy nebo podnikatelem a chcete udělat něco pro dobrou věc, máte pořád možnost se přidat taky. “Do kampaně velmi rádi přidáme jakékoliv další zboží nebo službu nejen místních firem a podnikatelů. Skvělé odměny, které se do takovéhle kampaně hodí, jsou třeba různé volné vstupenky, vouchery, poukazy do restaurací, kaváren, cukráren. Přispějete tím na dobrou věc a zároveň si získáte nového zákazníka. A pak už je jen na Vás, kolikrát se k Vám spokojený zákazník vrátí,” říká spoluautor kampaně Martin Sasko, “jestli se chcete přidat, stačí se co nejdřív ozvat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.” dodává.

A ještě závěrečné slovo spoluautora kampaně:” Prosím, šiřte tuhle informaci, co nejvíc to půjde, protože tahle kampaň bude úspěšná (a středisko Víteček dostane peníze) jen v případě, že se nám podaří vybrat minimální cílovou částku 100 000 Kč (horní hranice neexistuje). Pokud nevybereme aspoň 100 000 Kč, peníze se vrátí všem, kdo přispěli, ale středisko Víteček nedostane nic. Taková jsou pravidla těchto tzv. crowdfundingových kampaní.”

Chcete-li si tedy i Vy vybrat svojí odměnu a zároveň tím přispět na dobrou věc, tak nejrychlejší cesta vede tudy: https://www.hithit.com/cs/project/5146/vratme-usmev-viteckovi-pomoc-pro-detske-centrum

Rekyl Elektro